Series
Ratings
79
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 0.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.0- Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0