Series
Ratings
12
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
NANARated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0