Movies
Ratings
424
Bad Boys IIRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0- The Suicide ForecastRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5