Series
Ratings
19- Bloodhounds Season 2Rated ★ 5.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
- Wonder ManRated ★ 4.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Beyond the BarRated ★ 4.0
- Black DovesRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0- A Shop for KillersRated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- GridRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0