Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0