Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0