Series
Ratings
17
Drinking SoloRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.0