Movies
Ratings
963
CallRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 2.5- Time to HuntRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 2.5
I Lost My BodyRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 5.0- BenjiRated ★ 3.0
- HushRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5