Series
Ratings
23- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
- Follow The WindRated ★ 4.0

Light on MeRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
- Rated GRated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5- Off To SchoolRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0