Series
Ratings
95- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
- QueenmakerRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 4.0
VersaillesRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5