Series
Ratings
230
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 2.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Kyojo 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
KyojoRated ★ 3.5
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 1.5