Series
Ratings
336- Go for It, Nakamura-kun!!Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- Golden Kamuy SaishushoRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5