Movies
Ratings
425
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- Wall to WallRated ★ 1.5
CodaRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 4.0
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5