Series
Ratings
171- AemaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.5- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- EXchange Season 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
- Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0