Series
Ratings
28- Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.5
- The Art of SarahRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- Black DovesRated ★ 4.0
- ReservatetRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- Dead to Me Season 2Rated ★ 5.0
- Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
We Are Who We AreRated ★ 3.5- KiddingRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0