Series
Ratings
199- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Dollface Season 1Rated ★ 4.5

Search: WWWRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5- One the WomanRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- My NameRated ★ 4.0
- Inspector KooRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.0