Titles you rated
- Halt and Catch FireRated ★ 2.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.0- Halt and Catch FireRated ★ 2.5
ElementaryRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 0.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0- LookingRated ★ 3.5
- LookingRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0