Series
Ratings
90- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
- WayneRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0