Series
Ratings
10
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0