Titles you rated
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 2.0
The PunisherRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.0
A Case of YouRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
When in RomeRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.0
PriestRated ★ 1.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0