Movies
Ratings
142
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0- A LoveRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0