Series
Ratings
83
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- MasterChef KoreaRated ★ 4.5
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5