Series
Ratings
192- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 괴물의 시간Rated ★ 1.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- AemaRated ★ 2.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5