Series
Ratings
91- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Kengan Ashura Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Kakegurui ××Rated ★ 3.5- Kakegurui TwinRated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- The Crown Season 6Rated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.5- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
- Ninja KamuiRated ★ 1.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 4.5
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5