Movies
Ratings
70
The Way HomeRated ★ 4.0
The Five-Year EngagementRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 1.0
John Tucker Must DieRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0- The Whole Ten YardsRated ★ 1.0
Before MidnightRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 1.0
War HorseRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
AquamarineRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 4.0