Series
Ratings
305- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
- Family PlanRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- KaosRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.0