Series
Ratings
66
Beyond EvilRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Harvest VillaRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 5.0
Pied PiperRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5- Mr. BackRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5