Series
Ratings
30- Carol & the End of the WorldRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0- Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
RikuohRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.5- Dept. QRated ★ 4.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 5.0
AnoneRated ★ 5.0- The Great Season 2Rated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0