Series
Ratings
39
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0