Series
Ratings
50- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The UndoingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- Julie and the PhantomsRated ★ 5.0
- The Hookup Plan Season 2Rated ★ 4.0
- The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
- The StrangerRated ★ 4.5
- QuicksandRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Alexa & KatieRated ★ 4.5
- Alexa & KatieRated ★ 4.5
- Alexa & KatieRated ★ 4.5
Line of DutyRated ★ 3.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0