Series
Ratings
107- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Haunted PalaceRated ★ 2.5
- The Moon That Rises in the DayRated ★ 2.5

100 Days My PrinceRated ★ 3.5- Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5