Movies
Ratings
303
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 1.5
Child's PlayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
As Above, So BelowRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 3.0