Series
Ratings
17- Genie, Make a WishRated ★ 1.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- The TrunkRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5- Queen MantisRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0