Series
Ratings
75
Reborn RichRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- First LoveRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5