Series
Ratings
19- Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Cleaning UpRated ★ 4.0- 히나마츠리Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0