Series
Ratings
31
Legal HighRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0