Titles you rated

When the Weather is FineRated ★ 4.5
Outer BanksRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
The LiberatorRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Shaka ZuluRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 3.5- Generation KillRated ★ 4.0