Titles you rated
UnnaturalRated ★ 3.0- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- TempestRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0- Hot SpotRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 3.5
- Burn the House DownRated ★ 3.0