Series
Ratings
238- Battle of FatesRated ★ 0.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Undercover High SchoolRated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 2.5
- Beyond the BarRated ★ 3.0
- EviliveRated ★ 2.5
- Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Buried HeartsRated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 3.0
- Dear HongrangRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5