Series
Ratings
40
RikuohRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0