Series
Ratings
50
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0