Series
Ratings
10
원피스 1기Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0