Titles you rated
OzarkRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Boys Season 4Rated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0