Series
Ratings
193- Pucca: Love RecipeRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Gintama 2: The Exceedingly Strange Gintama-chanRated ★ 3.0- One Piece Season 2Rated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- Kamen Rider Gotchard VS Kamen Rider LegendRated ★ 3.5
- Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 4.0
- Rider Time: Kamen Rider RyukiRated ★ 2.0
- Pokémon GenerationsRated ★ 3.0
Gintama: Mitsuba ArcRated ★ 5.0
Kamen Rider DecadeRated ★ 3.0- 남극의 셰프Rated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
COPPELIONRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5