Movies
Ratings
160
CubeRated ★ 5.0
Be Kind RewindRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
NoahRated ★ 1.0
GravityRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 1.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0