Series
Ratings
186
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
- The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Best Leftovers Ever!Rated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
The Path to GloryRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.0