Series
Ratings
134
The Last EmpressRated ★ 2.5
The Return of SupermanRated ★ 2.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Good PartnerRated ★ 2.0- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- PyolibudongRated ★ 3.5
- While You Are TemptedRated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
- Movie RoomRated ★ 4.0
- Great Seoul InvasionRated ★ 2.0
- Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
- Begin Again KoreaRated ★ 4.0
- Super Band Season 2Rated ★ 4.0
- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0