Series
Ratings
208- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 1.5
YouRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0- Grace and FrankieRated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Master of NoneRated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 0.5
ScandalRated ★ 2.5- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
GirlbossRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5