Series
Ratings
123
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
Grimoire of ZeroRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Super Doll Rika-chanRated ★ 3.0
Lunar Legend TsukihimeRated ★ 2.5
GochisousanRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.0
Accel WorldRated ★ 5.0
We Were ThereRated ★ 4.0
Burning-Eyed ShanaRated ★ 3.0