Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0